PREMIUM BANKING CREDIT AGRICOLE

ОСОБЛИВИЙ ПІДХІД ДО ВАШИХ ЗАПИТІВ

Обрати пакет

PREMIUM BANKING CREDIT AGRICOLE

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СЕРВІС

Обрати пакет

PREMIUM BANKING CREDIT AGRICOLE

НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ЕКСПЕРТИЗИ

Обрати пакет

PREMIUM BANKING CREDIT AGRICOLE

ЗБЕРІГАЄМО ВАШ ЧАС

Обрати пакет

Premium banking Credit Agricole

Ексклюзивний банкінг, що поєднує професійну фінансову експертизу в управлінні капіталом клієнта з беззаперечною надійністю однієї з 10 найбільших банківських груп світу.

Єлизавета Тимошенко - Директорка департаменту розвитку Premium banking Credit Agricole.
Впевненість у тому, що нам можна довірити управління власним капіталом, - найвища цінність для клієнта. Ми гарантуємо збереження коштів, цілковиту конфіденційність, слідування всім міжнародним стандартам комплаєнсу, а також кваліфіковані консультації щодо банківських сервісів та нефінансових питань. Понад 40% преміум клієнтів залишаються з нами більше 5 років. Це, мабуть, найкраще свідчення довіри до Premium banking Credit Agricole.

Єлизавета Тимошенко
Директорка департаменту розвитку Premium banking Credit Agricole

Переваги преміальних пакетів

 • Персональні менеджери

  Наші менеджери володіють найвищим рівнем експертизи у питаннях банківського сервісу та ефективного управління фінансами, забезпечують персональний супровід всіх питань у режимі 24/7 через зручні для клієнта канали зв’язку.

  Зображення: Персональні менеджери
 • Дорогоцінний час

  Ми зберігаємо час клієнта як найцінніший капітал. Всі пакети документів та консультації преміум менеджери готують заздалегідь, і до візиту клієнта вже мають рішення стосовно запиту. Тож, завітавши у відділення, клієнту залишається лише насолодитися запашною кавою та отримати готові відповіді з будь-яких фінансових питань.

  Зображення: Дорогоцінний час
 • Комфорт та конфіденційність

  Ми переконані, час, проведений з нами, має принести враження максимального комфорту та спокою. Наш стандарт – це закриті сучасні та стильні преміум локації з індивідуальною касою, що гарантує клієнтам абсолютну конфіденційність та безпеку фінансових операцій.

  Зображення: Комфорт та конфіденційність
 • Преміальні пакети послуг

  Преміальні карткові пакети – це вдалий інструмент щоденного банкінгу з низкою ексклюзивних продуктів, корисних сервісів та безкоштовних опцій найвищого рівня. Оберіть свій пакет послуг та оцініть всі переваги користування сервісом європейського рівня від Credit Agricole.

  Зображення: Преміальні пакети послуг

Оберіть преміальний пакет, який підійде саме Вам

Яка вартість пакетів?

Не думайте про свіженькі фруті ді маре на вечерю

Виїжджайте, консьєрж від Premium banking Credit Agricole уже зарезервував вам столик

Не думайте про свій дорогоцінний час

Зберігайте його з Premium banking Credit Agricole

замовити пакет

* Обов'язкові поля

Натискаючи ЗАМОВИТИ ПАКЕТ ви даєте

Відділення Credit Agricole

Преміальні локації відзначаються сучасним дизайном та зручними переговорними кімнатами, що дозволяють в комфортних умовах конфіденційності обговорити ваші фінансові питання

І більше 150 відділень Credit Agricole в Україні, де можна швидко і безпечно оформити преміум картку Credit Agricole

Тарифи

Документи

Правила

Безпека

Калькулятор

Попередження

ФГВФО

Калькулятор

Реальна річна відсоткова ставка та загальні витрати за кредитом обраховані за припущенням, що клієнт одноразово використовує весь ліміт шляхом зняття готівки в банкоматі або касі українського банку або для безготівкових розрахунків та здійснює його погашення в розмірі обов'язкового щомісячного платежу щомісяця до кінця строку дії картки.

 1. Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про споживче кредитування» (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором).
 2. Дострокове розірвання кредитного договору за ініціативою клієнта можливе виключно шляхом повного дострокового погашення кредиту та усіх платежів, передбачених договором.
 3. У разі невиконання клієнтом обов'язків за кредитним договором банк має право у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом (повного дострокового погашення кредиту) та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання.
 4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
 5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 6. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 7. За невиконання позичальником таких зобов’язань за кредитним договором, як: ненадання повного пакету документів та/або неукладення необхідних договорів, які вимагаються для видачі кредиту; недотримання положень укладеного з банком кредитного договору; отримання кредитів в інших фінансових установах, надання поруки, передачу майна в заставу/іпотеку без попереднього письмового погодження з банком; неповідомлення банку про зміну персональних даних, контактної інформації, місця проживання, місця роботи, посади та інших обставин, що можуть вплинути на виконання зобов'язань за кредитним договором; ненадання банку інформації про майновий стан та доходи в порядку та строки, що визначені кредитним договором; відмову достроково повернути кредит у випадках, визначених кредитним договором, передбачений штраф 1 % від суми виданого кредиту за кожен випадок порушення.

Ваші кошти надійно захищені, адже CREDIT AGRICOLE є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше
Close
Заява на обробку персональних даних

Цією Заявою:

 • підтверджую достовірність наданої інформації та не заперечую проти її перевірки АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» (надалі – Банк);
 • підтверджую, що я ознайомлений/на зі змістом ст. 209 «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом», ст. 222 «Шахрайство з фінансовими ресурсами» Кримінального кодексу України та попереджений про кримінальну відповідальність за дії, передбачені зазначеними статтями;
 • підтверджую, що я ознайомлений/на з інформацією, що зазначена в частині другій статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», на офіційному веб-сайті Банку credit-agricole.ua;
 • погоджуюсь з правом Банку щодо перевірки достовірності наданої мною інформації та отримання додаткових даних про мене та мою сім’ю для складання вичерпного висновку, передачі даних, наданих мною, до бази даних Банку;
 • надаю дозвіл Банку безстроково здійснювати обробку моїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – Закон), включаючи персональні дані, передбачені статтею 7 Закону (зокрема, біометричні дані (FaceID, TouchID тощо), членство в політичних партіях, стан здоров’я, персональні дані, отримані з відкритих джерел (засоби масової інформації, соціальні (суспільні) мережі, мережі Internet), в тому числі заносити таку інформацію до Бази персональних даних Банку «Клієнти» (надалі – База).
 • розумію, що виявлення прихованої або недостовірної інформації є достатньою умовою для припинення процесу кредитування;
 • погоджуюсь з тим, щоб Банк інформував мене про продукти та послуги за зазначеними мною контактними даними;
 • надаю дозвіл Банку безстроково здійснювати обробку моїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних», в тому числі заносити таку інформацію до Бази персональних даних Банку «Клієнти» (надалі – База). Шляхом підписання цієї Заяви підтверджую, що зі всією інформацією стосовно Бази, моїх прав та обов’язків як суб’єкта персональних даних, цілей обробки персональних даних ознайомився на сайті credit-agricole.ua. В тому числі, але не виключно, в порядку, визначеному законодавством, надаю право Банку використовувати банківську таємницю, що відноситься до кредитної історії, інформацію щодо виконання мною своїх зобов‘язань перед Банком, щодо мого фінансового стану, а також інформацію про те, що я є клієнтом Банку, на своє розуміння відповідно до законодавства для надання третім особам, відповідним правоохоронним органам та органам державної влади, банківським установам, а також вносити відомості до Кредитного реєстру Національного банку України.