Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Кредитний ліміт

Які переваги?

Кредитний ліміт від 10 000 до 300 000 грн

До 62 днів пільгового періоду користування кредитом під 0,01% річних

Мінімальний щомісячний платіж - всього 5% від фактично використаної суми кредитного ліміту

Поповнення рахунку - безкоштовно

Безкоштовне Push-інформування

ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ, ЯКЩО У ВАС Є

Довідка про доходи за останні 6 місяців *

Наші преміальні пакетні пропозиції
ПАКЕТ LA FORCE

Пакет La Force від Credit Agricole — це поштовх, імпульс до зручного життя, якого вам бракувало.

Преміальні картки Mastercard® World Black Edition, в кількості 3 шт., Вже включені до пакету.

Можливість оформлення кредитної лінії з лімітом від 10 000 до 300 000 грн. з пільговим періодом до 62 днів за ставкою від 0,01% річних.

Безлімітне зняття готівки за кордоном (власних коштів)

Експрес-сервіси в аеропортах

Детальніше
ПАКЕТ SOMMELIER

Ексклюзивний набір послуг, у якому фінансові рішення поєднанні з мудрістю та витримкою найвитонченіших вин.

Преміальні картки Mastercard® World Elite, в кількості 3 шт.,вже включені до пакету. А також додаткові 2 картки Mastercard World Black Edition для Вас і членів Вашої родини.

Ексклюзивні послуги: персональний сомельє, закриті дегустації, сезонні сети

Можливість оформлення кредитної лінії з лімітом від 10 000 до 300 000 грн. з пільговим періодом до 62 днів за ставкою від 0,01% річних.

Безлімітне зняття готівки за кордоном (власних коштів)

Детальніше


Попередження


  1. Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про споживче кредитування» (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором).
  2. Дострокове розірвання кредитного договору за ініціативою клієнта можливе виключно шляхом повного дострокового погашення кредиту та усіх платежів, передбачених договором.
  3. У разі невиконання клієнтом обов'язків за кредитним договором банк має право у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом (повного дострокового погашення кредиту) та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання.
  4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  6. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  7. За прострочення сплати платежів за кредитом, процентами на суму простроченого платежу передбачене нарахування пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ (але не більше 15% від суми простроченого платежу);
  8. За невиконання позичальником таких зобов’язань за кредитним договором, як: ненадання повного пакету документів та/або неукладення необхідних договорів, які вимагаються для видачі кредиту; недотримання положень укладеного з банком кредитного договору; отримання кредитів в інших фінансових установах, надання поруки, передачу майна в заставу/іпотеку без попереднього письмового погодження з банком; неповідомлення банку про зміну персональних даних, контактної інформації, місця проживання, місця роботи, посади та інших обставин, що можуть вплинути на виконання зобов'язань за кредитним договором; ненадання банку інформації про майновий стан та доходи в порядку та строки, що визначені кредитним договором; відмову достроково повернути кредит у випадках, визначених кредитним договором, передбачений штраф 1 % від суми виданого кредиту за кожен випадок порушення.


Істотні характеристики Пакетна пропозиція La Force (кредитна схема)

Істотні характеристики Пакетна пропозиція Sommelier (кредитна схема)


Детальна інформація стосовно умов обслуговування, договору, правил та безпеки користування карткою за посиланням

Заявка

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 30 77 Безкоштовно