Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Сервіси в аеропортах

Ваш комфорт під час подорожі

Сервіси в аеропортах

ОТРИМУЙТЕ ДОДАТКОВІ ПРИВІЛЕЇ В АЕРОПОРТАХ

Власникам пакетних пропозицій La Force (Mastercard Black Edition) та Sommelier (World Elite) доступні додаткові привілеї в аеропортах світу.
Прямуйте без черги до зони вильоту й відпочивайте в залах очікування представницького класу, незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та від вашого квитка.

Пакетна пропозиція La Force Black Edition

Подорожуйте з карткою La Force Black Edition і користуйтеся такими привілеями:

 • БІЗНЕС-ЗАЛИ. Безкоштовний доступ до бізнес-зали Mastercard в аеропорті м. Бухарест (Міжнародний аеропорт імені Анрі Коанда).
 • LOUNGE KEY. Безкоштовний* доступ до бізнес-залів аеропортів світу з програмою LoungeKey.

LoungeKey – це програма, яка дає змогу відвідувати бізнес-зали аеропортів світу. Незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та наявного у вас квитка, ви можете розраховувати на щиру гостинність у як більш ніж 1 300 бізнес-залах у світі. Насолоджуйтеся неповторними моментами під час подорожі разом з Credit Agricole.

*Безкоштовно за умови розрахунку карткою на загальну суму 10 000 грн в період 30 + 5 днів до подорожі (вихідні дні перед вильотом не враховуються).

Пакетна пропозиція Sommelier World Elite

Подорожуйте з карткою Sommelier World Elite та користуйтеся такими привілеями:

 • БІЗНЕС-ЗАЛИ. Безкоштовний доступ до бізнес-зали Mastercard в аеропорті м. Бухарест (Міжнародний аеропорт імені Анрі Коанда).
 • LOUNGE KEY. Безкоштовний* доступ до бізнес-залів аеропортів світу з програмою LoungeKey.
 • ЗНИЖКИ ДО 25% на меню в ресторанах аеропортів та можливість замовити індивідуальний трансфер з/до аеропортів по всьому світу в рамках сервісу Mastercard Travel Experiences. Подробиці тут.

  Додатковий бонус для власників пакету Sommelier: відтепер ви можете взяти з собою одного гостя до бізнес-зали абсолютно безкоштовно**. Ця виняткова пропозиція доступна лише у Credit Agricole.

LoungeKey – це програма, яка дає змогу відвідувати бізнес-зали аеропортів світу. Незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та наявного у вас квитка, ви можете розраховувати на щиру гостинність у більш ніж 1 300 бізнес-залах у світі. Насолоджуйтеся неповторними моментами під час подорожі разом з Credit Agricole.

*Безкоштовно за умови розрахунку карткою на загальну суму 10 000 грн в період 30 + 5 днів до подорожі (вихідні дні перед вильотом не враховуються).

**За кожного додаткового гостя, більше ніж одного, буде сплачуватись комісія у розмірі 35 USD (сплачує власник картки).

Обирайте та замовляйте карткові пакети за посиланням

Аеропортові та залізничні сервіси з карткою Visa Infinite

Щоб скористатися послугами аеропортових сервісів від Masterсard, необхідно розрахуватися вашою карткою на загальну суму 10000 грн в період 30 + 5 днів до подорожі (вихідні дні перед вильотом не враховуються).

Як скористатися сервісами Masterсard в аеропорту:

 • Необхідно мати активну картку із залишком коштів від 1 USD
 • Піднесіть QR-код бронювання до зчитувального пристрою на турнікетах Fast Track. Сформувати QR-код можна в додатку Mastercard Travel Experiences. Послуга доступна лише для власників карткового пакету Sommelier.
 • Введіть PIN-код та пройдіть перевірку за витратами по картці
 • Насолоджуйтеся преміумсервісами Mastercard


Карткові операції, які не враховуються при розрахунку витрат: покупки, які в подальшому повертаються або компенсуються; знаття готівки в банкоматі та касі банку; переказ коштів з картки на картку; покупка за допомогою чеків; страхові премії, відсоткові премії, комісії та збори, дорожні чеки; азартні ігри будь-якого вигляду; будь-які покупки в готівковій формі.

Тимчасово недоступні сервіси в аеропортах

В період війни в Україні недоступні додаткові сервіси по карткових пакетах, які надаються в аеропортах та скасовані комерційні рейси. Але ми віримо в найшвидше настання миру та відновлення всіх переваг і рейсів в аеропортах України. Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 30 77 Безкоштовно