Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант


Сервіси в аеропортах від Visa

Сервіси в аеропортах від Visa

ОТРИМУЙТЕ ДОДАТКОВІ ПРИВІЛЕЇ В АЕРОПОРТАХ

Клієнтам Premium banking Grand Prix з картками Visa Platinum, Visa Platinum Business та Visa Infinite доступні додаткові привілеї в аеропортах!

Прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування.

FAST LINE

Пріоритетне проходження Security Check і паспортного контролю під час вильоту і прильоту в аеропорту «Бориспіль», термінал D з преміальною карткою Visa Platinum Business та Visa Infinite. *

Пред’явіть вашу картку під час вильоту на стійці №48 терміналу D, під час прильоту − зверніться до кабінки Fast Line у зоні прикордонного контролю.

ПРОГРАМА LOUNGE KEY

Lounge Key – це міжнародна програма, що відкриває двері до понад 1000 бізнес-залів підвищеного комфорту в аеропортах по всьому світу.

Власникам преміальних карток Visa від Credit Agricole доступно: необмежена кількість візитів із карткою Visa Infinite та 2 візити на рік із Visa Platinum та Visa Platinum Business у понад 1000 бізнес-залів підвищеного комфорту в аеропортах по всьому світу за програмою Lounge Key.

Вартість 3-го візиту для власників Visa Platinum та Visa Platinum Business, а також усіх подальших візитів і відвідувань супутників — 32 долара США (сума списується безпосередньо з карткового рахунку).

Список учасників програми та історію відвідування бізнес-залів можна знайти на сайті (loungekey.com), після реєстрації картки або у мобільних додатках App Store і Google Play.

ЗНИЖКА 50% НА ПОЇЗДКИ З UBER ДО АЕРОПОРТІВ «КИЇВ», «БОРИСПІЛЬ»
Користуйтеся знижкою 50% на поїздки з Uber протягом року до аеропорту і назад, виконавши 3 прості кроки:

Відкрити додаток Uber


Зареєструвати картку Visa Platinum, Visa Platinum Business або Visa Infinite у додатку


Ввести промокод VISAPREMIUMUA в розділі «Оплата»

Знижка 50% автоматично застосується до вашої поїздки в/з Міжнародного аеропорту «Київ» або Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Максимальний розмір знижки не більше 200 грн. за 1 поїздку, 4 рази на місяць.

БЕЗКОШТОВНА УПАКОВКА БАГАЖУ

Скористайтесь безкоштовним пакуванням валізи у міжнародному аеропорту «Бориспіль» під час подорожей – без обмежень з карткою Infinite та 2 рази на рік з карткою Platinum* та Platinum Business.

ПЛР-тестування на COVID-19 перед поїздкою

Користуйтеся новим сервісом від Credit Agricole та Visa - ПЛР-тестування на COVID-19 перед поїздкою.

Під час запиту потрібно надати наступну інформацію:

  • дату вильоту та повернення,
  • країна, в яку подорожуєте або з якої повертаєтесь/повернулись,
  • номер рейсу.


Сервіс доступний у містах Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро. Послуга надається держателям карток Visa Infinite.

Деталі https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/telemedicine.html. Запит послуги: https://mssg.me/r/m/5da8811f9435ee0037e9c8ba

*Сервіси від Visa - дійсні для власників карток Visa Infinite, Platinum та Platinum Business.
Щоб скористатися сервісами достатньо пред'явити Вашу преміальну картку і здійснити розрахунки по картці Visa Infinite - 20 000 грн, Visa Platinum - 5000 грн в торгових точках протягом за 40+10 днів до поточної дати (не враховуються останні 10 днів).

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 30 77 Безкоштовно