Меню
UA
0 800 30 30 77 Для дзвінків по Україні
0 800 30 30 77 Для дзвінків по Україні
+38 044 393 76 40 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант


Сервіси в аеропортах від Visa

Сервіси в аеропортах від Visa

ОТРИМУЙТЕ ДОДАТКОВІ ПРИВІЛЕЇ В АЕРОПОРТАХ

Клієнтам Premium banking Grand Prix з картками Visa Platinum, Visa Platinum Business та Visa Infinite доступні додаткові привілеї в аеропортах!

Прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування.

FAST LINE

Пріоритетне проходження Security Check і паспортного контролю під час вильоту і прильоту в аеропорту «Бориспіль», термінал D з преміальною карткою Visa Platinum Business та Visa Infinite. *

Пред’явіть вашу картку під час вильоту на стійці №48 терміналу D, під час прильоту − зверніться до кабінки Fast Line у зоні прикордонного контролю.

ПРОГРАМА LOUNGE KEY

Lounge Key – це міжнародна програма, що відкриває двері до понад 1000 бізнес-залів підвищеного комфорту в аеропортах по всьому світу.

Власникам преміальних карток Visa від Credit Agricole доступно: необмежена кількість візитів із карткою Visa Infinite та 2 візити на рік із Visa Platinum та Visa Platinum Business у понад 1000 бізнес-залів підвищеного комфорту в аеропортах по всьому світу за програмою Lounge Key.

Вартість 3-го візиту для власників Visa Platinum та Visa Platinum Business, а також усіх подальших візитів і відвідувань супутників — 32 долара США (сума списується безпосередньо з карткового рахунку).

Список учасників програми та історію відвідування бізнес-залів можна знайти на сайті (loungekey.com), після реєстрації картки або у мобільних додатках App Store і Google Play.

ЗНИЖКА 50% НА ПОЇЗДКИ З UBER ДО АЕРОПОРТІВ «КИЇВ», «БОРИСПІЛЬ»
Користуйтеся знижкою 50% на поїздки з Uber протягом року до аеропорту і назад, виконавши 3 прості кроки:

Відкрити додаток Uber


Зареєструвати картку Visa Platinum, Visa Platinum Business або Visa Infinite у додатку


Ввести промокод VISAPREMIUMUA в розділі «Оплата»

Знижка 50% автоматично застосується до вашої поїздки в/з Міжнародного аеропорту «Київ» або Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Максимальний розмір знижки не більше 200 грн. за 1 поїздку, 4 рази на місяць.

БЕЗКОШТОВНА УПАКОВКА БАГАЖУ

Скористайтесь безкоштовним пакуванням валізи у міжнародному аеропорту «Бориспіль» під час подорожей – без обмежень з карткою Infinite та 2 рази на рік з карткою Platinum* та Platinum Business.

Ви можете замовити преміальний пакет та відчути всі переваги вже зараз:

ПАКЕТ INFINITE

Найвищий рівень сервісів, втілений у спеціальній пакетній пропозиції «Infinite», що передбачає персональне обслуговування та можливість користування ексклюзивними послугами та сервісами Банку.

Найпрестижніша картка Visa Infinite, в кількості 2 шт., вже включені до пакету. А також 2 додаткові картки Mastercard Platinum та 3 картки Visa Platinum для Вас і членів Вашої родини.

Персональний менеджер надасть допомогу по будь-яких питаннях щодо банківських продуктів та послуг, а консьєрж-сервіс організує все, що стосується особистого життя та відпочинку.

Можливість оформлення кредитної лінії з лімітом до 500 000 грн. з пільговим періодом до 62 днів за ставкою від 0,01% річних.

Безлімітне зняття готівки за кордоном.

*Сервіси від Visa - дійсні для власників карток Visa Infinite, Platinum та Platinum Business.
Щоб скористатися сервісами достатньо пред'явити Вашу преміальну картку і здійснити розрахунки по картці Visa Infinite - 20 000 грн, Visa Platinum - 5000 грн в торгових точках протягом за 40+10 днів до поточної дати (не враховуються останні 10 днів).

Програма винагород Mastercard
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards